602 314 111 info@kr-autosklo.cz

KR Autosklo

Máte prasklé čelní sklo? Žádný problém! Výměna autoskel a jejich prodej je naší hlavní specializací. Autoskla nabízíme v mnoha variantách pro všechny typy vozů. Naším dalším oborem je ruční mytí aut a pneuservis. Veškeré naše služby naleznete na Praze 10.

Proč u nás?

KR Autosklo Praha 10 nabízí komplexní škálu služeb se zaměřením na autosklo. V případě, že je poškození větší, tak Vám provedeme výměnu čelního skla. Pokud není poškození velké, zajistíme Vám opravu autoskla. Provádíme i nadstandardní služby jako výměna autoskla do 2 hodin nebo mobilní výměna čelního skla.

KR Autosklo je na trhu již od roku 1996, jsme zkušenými profesionály v našem oboru.

Kontaktujte nás

Provozovna Praha 10

V korytech 1537/10, Praha 10 – 100 00
Otevřeno: Po – Pá (8 – 17)
V případě potřeby lze domluvit termín i mimo pracovní dobu včetně soboty a neděle.

Pobočka Měchenice

Pod hájem 202, Měchenice – 252 06
Otevřeno: Po – Pá (8 – 17)
V případě potřeby lze domluvit termín i mimo pracovní dobu včetně soboty a neděle.

Provádíme výměnu skel většiny značek.
Více informací zde.

Mám zájem

Autosklo

Autosklo KR mobilní výměna, autosklo zdarma včetně vyřízení pojišťovny. Autosklo do vaší garáže, nebo tam kde máte vozový park, výměna včetně vyřízení pojišťovny..

Autosklo KR se specializací na různé typy čelních autoskel. Jako příklad je možné uvést mobilní výměnu a expresní výměnu autoskel. V případě, že dojde k poškození Vašeho autoskla není třeba mít jakékoliv obavy. V současné době sklo u automobilu již není pouhé čelní sklo, které Vás kryje před nepřízní počasí, ale může splňovat celou řadu dalších funkcí a být různých typů..

autosklo – Seznam.cz

Autosklo-servis Rychnov n. K., s.r.o.

Provádíme veškeré opravy, výměny a montáže autoskel. Nabízíme opravy prasklin, lepení, tónování, autofólie a střešní okna. Zajišťujeme Bezhotovostní likvidace škod ve spolupráci s pojišťovnami.

Autoskla - prodej a montáže | Autosklo - H.A.K.

Autoskla - prodej a montáže, výměna vašeho autoskla do 4 hodin. Mobilní nonstop služba výměny autoskla po celé ČR. Autosklo-HAK - Vaše jistota na cestách!

Autosklo, autoskla za bezkonkurenční ceny. Autosklo Praha 4

Autosklo na téměř všechny typy a modely automobilůNakupte autoskla za skvělé ceny !!Autosklo vám dopravíme kamkoliv po celé ČR

Autosklo Perfekt Praha 3, Žižkov - autoskla Nonstop

Autosklo Perfekt Praha 3, // tel: 603 551 252 // autosklo opravy prasklin, výměny a prodej autoskla, čelní zadní boční, Autosklo- Autosklo Perfekt Praha

Výměna autoskel Autosklo Plus (výměna, oprava, pískování)

Výměna autoskel Autosklo Plus, to jsou profesionální opravy autoskla včetně výměny a pískování.

Autosklo, autoskla, opravy autoskel, tónování skel | Hleďa

Autoskla, autosklo Hleďa. Výměna autoskel zdarma, opravy autoskel. Tónování a kódování autoskel. Vyškov, Prostějov, Kroměříž, Šumperk, Brno.

Autosklo Ostrava Poruba s.r.o.

Autosklo a autoservis - nabízíme opravy a servis osobních automobilů, bezplatná výměna autoskla z pojištění, tónování autoskel. Pneuservis – autoservis. Dále provádíme opravy a lepení autofólii – tónování autoskel.

Autosklo servis Praha | Autosklo Servis Praha - express výměna…

Autosklo Praha je autorizovaný autoskloservis všech pojišťoven již 5x v Praze nebo kdekoli u Vás díky našemu mobilnímu autoskloservisu. Na výměnu autoskel používáme jen originální autoskla.

Autosklo, autoskla, opravy autoskel | Stavarič Prostějov…

Výměny autoskel z povinného ručení a připojištění zdarma. Nabídka tónování a kódování autoskla na osobní a nákladní auta i autobusy. Jsme smluvní partner pojišťoven. Vyřídíme pojistné události na místě.

Autosklo Sentera - tel.: +420 603 576 514, Autosklo Praha 4…

Autosklo Praha, prodej a montáž Autoskel, autosklo vám namontuje Praha a oklí. Autosklo montáž, autosklo Praha 4, prodej autoskel, Autoskla Praha. Autosklo čelní, autosklo boční i zadní autoskla u nás žádný problém.

1528/1


.